بلاگ

تعمیر کارتخوان

تعمیر دستگاه کارتخوان

دستگاه های کارتخوان و پایانه های فروشگاهی اغلب در استفاده طولانی مدت دچار مشکلاتی می شوند که نیاز به تعمیر دارد. برای تعمیر دستگاه کارتخوان معمولا افراد تصور می کنند می توانند با کمی تغییر در تنظیمات، مشکل را برطرف کنند. اما پیشنهاد می دهیم این کار به متخصصین مجرب این حوزه و تیم پرداخت کالا بسپارید. بسیاری از مشکلات پایانه های فروشگاهی به راحتی قابل حل نیست و دخالت افراد غیر متخصص می تواند باعث وخیم تر شدن اوضاع شود. در ادامه می خواهیم با رایج ترین مشکلات دستگاه کارتخوان و راه حل رفع آنها آشنا شویم.

تعمیر دستگاه کارتخوان برای مشکل شارژ خالی کردن کارتخوان

بسیاری از افراد انتظار دارند تمامی انواع پوزهای سیار به اندازه 24 ساعت آماده به کار باشند. در حالی که این موضوع بسته به باتری استفاده شده در دستگاه شما دارد. اگر ظرفیت باتری پایین است 6 ساعت آماده به کار بودن مدوام در طول روز، برای دستگاه شما استاندارد محسوب می شود. اما اگر دستگاه کارتخوان به تازگی شارژ خالی می کند باید بعد از بررسی افراد متخصص به فکر خرید باتری جدید باشید.

تعمیر دستگاه کارتخوان به دلیل خاموش شدن کارتخوان

اگر دستگاه شما به طور مکرر خاموش می شود باید آن را برای تعمیر به افراد متخصص بسپارید. تیم باتجربه پرداخت کالا آماده خدمت رسانی به شماست. پرداخت کالا شما را برای تعمیر کارتخوان pax مدل S90 و تمامی مدل های کمپانی PAX یا دیگر برندهای مطرح در بازار راهنمایی می کند.

رفع خطای تمپر (tamper) در دستگاه کارتخوان

یکی از بزرگ ترین چالش هایی که دارندگان پایانه های فروشگاهی تجربه می کنند مربوط به خطای تمپر است که در اثر آن دستگاه نرم افزار خود را به صورت اتوماتیک پاک می کند و با جمله « no application» روی صفحه مواجه می شوید. خطای تمپر ممکن است دلیل نرم افزاری یا سخت افزاری داشته باشد که هر دو را در ادامه بررسی می کنیم.

تعمیر دستگاه کارتخوان و رفع خطای تمپر نرم افزاری

پایانه های فروشگاهی برای حفظ امنیت اطلاعات وارد شده، روش های مختلفی را به کار می گیرند. به همین دلیل اگر اشتباهی در نگهداری از آنها رخ دهد، آن را یک حمله امنیتی تصور می کنند و نرم افزار به طور اتوماتیک پاک می شود. به این مشکل خطای تمپر می گویند.

خطای تمپر نرم افزاری معمولا زمانی اتفاق می افتد که فردی غیرمتخصص دستگاه را باز کند و با قطعات آن سروکله بزند. درضمن اتصال اشتباه سوکت شارژر و دلایل دیگر نیز ممکن است این خطا را به وجود آورد.

برای رفع خطای تمپر نرم افزاری در دستگاه کارتخوان pax مدل S910 یا کارتخوان های سیار دیگر، پرداخت کالا مجددا نرم افزار دستگاه شما را راه اندازی می کند.

حل مشکل خطای تمپر سخت افزاری در کارتخوان های سیار

خطای تمپر سخت افزاری اغلب زمانی رخ می دهد که دستگاه کارتخوان از دست شما بیفتد یا ضربه ای به آن وارد شود. دستگاه کارتخوان که این ضربه ها را حمله امنیتی تلقی می کند، برای حفظ امنیت داده ها به حالت تمپر می رود. برای تعمیر دستگاه کارتخوان و رفع این خطای تمپر باید حتما آن را به دست متخصصان این امر سپرد. اغلب برای استفاده مجدد از دستگاه لازم است باتری بکاپ عوض شود.

مشکل پرینتر دستگاه کارتخوان

تعمیر پوز سیار و برطرف کردن مشکلات مربوط به پرینتر از دیگر خدمات پرداخت کالا به شماست. البته بهتر است برای نگهداری اصولی و ماندگاری بیشتر پرینتر دستگاه های کارتخوان از رول های کاغذی باکیفیت استفاده کنید و زمانی که شارژ دستگاه کم است، قبل از اتصال به برق از پرینت گرفتن صرف نظر کنید. فراموش نکنید زدودن گرد و غبار ناحیه پرینتر دستگاه می تواند عمر آن را بیشتر کند.

مشکل آنتن دهی در دستگاه های کارتخوان

تیم پرداخت کالا برای تعمیر دستگاه کارتخوان شما خدماتی نظیر بررسی مشکلات آنتن دهی، نصب اشتباه سیم کارت، تعمیر سوکت شارژر، تعمیر مشکلات مگنت و نخواندن کارت، حل مشکل sign و puk و تعمیر برد B و حل مشکلات پاور تمامی بایاس ها را بر عهده می گیرد. با پرداخت کالا نگران خرابی دستگاه کارتخوان خود نباشید.

شما میتوانید لیست خدمات پرداخت کالا جهت تعمیر دستگاه های کارتخوان pax را مشاهده نمایید.

شما می‌توانید برای تعمیر کارتخوان با شماره های زیر تماس بگیرید.

ساعات پاسخگویی به تماس شما: 8 الی 17

021-65552815

021-65577623

021-65577624

021-65577580

021-65577581

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *